Naša hči s Petrom smuča od 3.leta, ko jo je postavil na smučke. Letos bosta imela 10- obletnico in smo zaradi Rossija ‘obsojeni’ na Kr.Goro vsako zimo že 10 let😀.
Veliko uspehov z novo ski šolo!
DBM

Home
.
Naša hči s Petrom smuča od 3.leta, ko jo je postavil na smučke. Letos bosta imela 10- obletnico in smo zaradi Rossija ‘obsojeni’ na Kr.Goro vsako zimo že 10 let😀. Veliko uspehov z novo ski šolo! DBM
|
|
Naša hči s Petrom smuča od 3.leta, ko jo je postavil na smučke. Letos bosta imela 10- obletnico in smo zaradi Rossija ‘obsojeni’ na Kr.Goro vsako zimo že 10 let😀.
Veliko uspehov z novo ski šolo!
Dodaj odgovor